+48 510 987 498

Opinie

What people are saying about us

Paulina

Treningi z Kingą Dulak są na bardzo wysokim poziomie. Dostosowuje poziom treningów i indywidualne ćwiczenia do potrzeb oraz możliwości konkretnego klienta. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ Kinga oprócz pozytywnego wycisku fizycznego, daje ogromną dawkę motywacji.

15 maja 2017

Magdalena

Asia? Wulkan energii, pełen profesjonalizm, a ponadto bardzo ciepła, pomocna i przesympatyczna osoba. Ogromnie zaangażowana w pracę z podopiecznymi, służy radami w zakresie treningów czy odżywiania. Treningi z nią to czysta przyjemność – wszystko pod klienta, ze zdrowym podejściem, ciągły kontakt. Jak brakuje motywacji to umie przywołać do porządku albo na poprawę humoru zrobić fit goferka. Wszystkim polecam współpracę z Asią Mamuszką – to dziewczyna ambitna, konkretna, a ponadto radosna i przesympatyczna!

15 maja 2017

Paulina

Co najbardziej podoba mi się w treningach z Justynką? Indywidualne podejście i dopasowanie ćwiczeń do moich potrzeb. To dzięki niej nie mam już problemów z ciągłymi bólami kręgosłupa, które utrudniały mi pracę, wiem co to i jak bardzo są ważne mięśnie głębokie. Na treningach potrafi mnie zmotywować i tylko dzięki niej przełamuje kryzysy, a w czasie potreningowym motywuje mnie do dbania o dietę oraz do ćwiczeń w domu. Dziękuję i gorąco polecam treningi z Justyną Ostrowską!

15 maja 2017

Anita

Agata Braszko jest nie tylko wspaniałą trenerką, ale również przesympatyczną osobą, która ma w sobie tyle pozytywnej energii, że zaraża nią innych. Motywuje mnie do walki ze swoimi słabościami. Dzięki niej osiągam coraz lepsze wyniki, a co najważniejsze chudnę. Widać, że kocha to co robi. Sprawia że ja, osoba nie znosząca wszelakich treningów, powoli nie wyobrażam sobie życia bez nich.

15 maja 2017

Maja (via Facebook)

Chciałam podziękować Arturowi Caba za to, że się tak świetnie czuję, że we mnie uwierzyłeś i że pomogłeś mi się zebrać, zmotywować 😀 Czasem myślałam, że już nie dam rady, ale się udało 🙂 Za to, że czuwałeś cały czas, a uwierz mi dla mnie to było najważniejsze –  świadomość, że zawsze mogę się dopytać, dowiedzieć , wesprzeć 🙂 Za to -15 kg i pewność siebie której nabrałam. DZIĘKUJĘ i polecam wszystkim, naprawdę z całego serca!

20 kwietnia 2017

Anita (via Facebook)

Zdecydowanie mega polecam! Od stycznia ćwiczę z Rafałem Tomasikiem! Treningi fantastyczne, podejście Rafała poważne i bardzo profesjonalne wie jak człowieka zmotywować ! Efekty osiągnięte do tej pory mega zadowalające przy stałym dopingu ze strony Rafała ! Rafał jest mega pozytywnym człowiekiem z którym złapałam mega kontakt na treningach dzięki czemu każdy trening jest przeze mnie wyczekiwany z niecierpliwością ! Czekam na każdy wycisk od ciebie! Bardzo dziękuje!:)

20 kwietnia 2017

Joanna

Nigdy nie byłam typem sportowca, raz na jakiś czas podejmowałam próby zmuszenia się do aktywności fizycznej, ale zapał był słomiany  i niestety wystarczał max na 3 miesiące. Wybawieniem okazały się treningi personalne. Już od pierwszego spotkania  Karolina Hubczuk potrafiła mnie na tyle zmotywować, że ćwiczymy regularnie już od 5 miesięcy, a moje zaangażowanie rośnie z treningu na trening!!! Za każdym razem mogę liczyć na ciekawy zestaw ćwiczeń i stały doping. Sympatyczna, wesoła, potrafi wysłuchać, ale też profesjonalna i wymagająca. Kumpela i trener w jednym, czego chcieć więcej Jestem zachwycona, polecam każdemu, dziękuje Karolinko!

20 kwietnia 2017

Renata W. (via znanylekarz.pl)

Polecam wizyty u Pani Kariny. Z jej pomocą zrzuciłam zbędnych 14kg. Dzięki niej poznałam zasady zdrowego trybu życia których na pewno będę się trzymać. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze,zawsze można liczyć na cenne wskazówki, wsparcie i motywację. Pani Karina pomagając swoim pacjentom angażuje się na 100%. A największą zaletą u Pani Kariny jest to, że zaraża zamiłowaniem do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej.

19 kwietnia 2017

Asia

Za co cenię Przemka Drożyńskiego? Żyć już nie mogę bez treningów z nim, zarówno zajęć grupowych przez niego prowadzonych jak i treningów personalnych. Chodzę na zajęcia kilka razy w tygodniu a nawet codziennie jeśli czas mi na to pozwala. Zajęcia z Przemkiem są bardzo ciekawe, intensywne, różnorodne, czas na nich upływa błyskawicznie. Dzięki treningom mam świetną kondycję, doskonałe samopoczucie i lepszą sylwetkę. Przemek jest bardzo sympatyczny, zawsze w dobrym humorze, ale równocześnie jest bardzo wymagający na treningach w stosunku do swoich klientów. Jest po prostu THE BEST.

19 kwietnia 2017

Karolina H. (via Facebook)

Efekty są świetne, ludzie są profesjonalistami. Bez żadnych skutków ubocznych a przede wszystkim zdrowotnych. Bardzo polecam, efekty są więcej niż doskonałe!!!

14 kwietnia 2017

ManiekStar (via YouTube)

Jestem podopiecznym All For Body, Pełen profesjonalizm, już od pierwszej chwili byłem pozytywnie zaskoczony, podchodzą do każdego indywidualnie pomagając ale również motywując osiągnąć wymarzony cel!

12 kwietnia 2017

Marek (via Facebook)

Miejsce, ludzie, atmosfera i za każdym razem uśmiech na twarzy każdego kogo można tam spotkać. Zawsze można liczyć na fachową pomoc i pełen profesjonalizm. Dzięki AFB zrzuciłem 20kg i razem z nimi dalej będę budował formę! Polecam!

10 kwietnia 2017
Load More

Oceń nas

Twoja wiadomość zostanie wysłana na naszego maila. Po jej otrzymaniu - zostanie opublikowana na stronie.
Będziemy wdzięczni za Twoją szczerą opinię.
[contact-form-7 404 "Not Found"]